Ana sayfa SEO Nedir? – SEO Dersleri | SEO Eğitimi | SEO Teknikleri

SEO Nedir? – SEO Dersleri | SEO Eğitimi | SEO Teknikleri

Google SEO

SEO, Search Engine Optimization sözcüklerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motoru optimizasyonu; web sitenizi Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında daha üst sıralamalara getiren bir yöntemdir. Site kullanıcı deneyimleri, site hızı, kapsamlı anahtar kelime araştırması, içerik stratejileri gibi bir takım adımlar vardır.

SEO Neden Gereklidir?

İnsanlar, her gün milyonlarca ürün veya hizmet bulmak için arama motorlarını kullanıyorlar. Bu kişilerin %90’ı arama sonuçlarının sadece ilk sayfasındaki bağlantıları tıklıyor.

Ücretsiz ve Güncel SEO Dersleri

Siteniz ilk sayfada mı? Rakipleriniz var mı? İşte bu yüzden buradayız: Bu sayfamızda sürekli güncellenecek olan SEO dersleri ile Google ve diğer arama motorlarında üst sırada yer almanız için, kimi zaman videolar ile ancak çoğu kez makaleler üzerinden en iyi SEO araçları, ücretsiz SEO programları, SEO analiz sistemleri, SEO kriterleri, anahtar kelime araştırma, backlink, site içi linkleme, mobil ve yerel SEO teknikleri gibi konularda yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Yeni SEO Dersleri

SEO Eğitimi